Gry i inne aplikacje na facebook

Nikogo nie trzeba przekonywać do potencjału Facebooka w aspekcie marketingu. Ponieważ realizujemy zwykłe aplikacje www oraz gry online dostępne na stronach www, w naturalny sposób możemy zaproponować również realizacje Twojego konkursu czy aplikacji na Facebook.

Być może masz pomysł na aplikacjęAplikacje i gry na facebook Facebook, a może po prostu chciałbyś aby Twoja
firma czy marka w końcu tam zaistniała. Z pewnością pomożemy Ci w realizacji tego celu.
Możemy:

  • założyć profil Facebook
  • zająć się jego moderacją
  • przygotować aplikację konkursową lub inną aplikację (np.: katalog produktów, aplikację do obsługi kuponów rabatowych) i zająć się jej obsługą
  • pomóc w promocji profilu

Projektowane przez nas aplikacje na Facebook to dedykowane oprogramowanie, przygotowane z myślą o indywidualnych potrzebach konkretnego klienta. Głównym celem aplikacji jest zwiększenie interakcji użytkowników portalu społecznościowego z Twoją firmą/marką/produktem. Aplikacja pozwala również na komunikację pomiędzy firmą a klientem, pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Wśród aplikacji jakie przygotowujemy są gry, formularze oraz bardziej skomplikowane rozwiązania.

Projektowane przez nas aplikacje funkcjonują w oparciu o istniejący Fanpage firmy lub znajdują się pod osobnym adresem www. Działają na serwerze usługodawcy, to znaczy, że użytkownik nie musi instalować ich na swoim komputerze.

Etapy realizacji aplikacji na Facebook:

  • Rozmowa z klientem – na tym etapie ustalamy z klientem jak powinna działać aplikacja, jej funkcjonalności i zadania. Na tej podstawie podajemy wstępną kalkulację cenową.
  • Doprecyzowanie funkcjonalności i projektowanie – przygotowujemy dla klienta specyfikacje techniczną i funkcjonalną, w której zawarte jest sposób działania aplikacji.
  • Opracowanie projektu szaty graficznej – tworzymy oryginalny projekt graficzny aplikacji lub wykonujemy projekt w oparciu o materiały dostarczone przez klienta.
  • Realizacja aplikacji – po zaakceptowaniu przez klienta szaty graficznej rozpoczynamy tworzenie aplikacji.
  • Testy i wdrożenie – przed wdrożeniem aplikacji wykonujemy testy użyteczności i bezpieczeństwa.

Więcej informacji uzyskasz podczas spotkania z nami.

Prześlij brief. Zamów wycenę! lub