Konsulting i zarządzanie projektami

Jeśli masz pomysł na oprogramowanie lub chciałbyś ulepszyć jakiś proces w swojej firmie, ale nie znasz jeszcze szczegółów jesteśmy do twojej dyspozycji. Zajmujemy się tworzeniem specyfikacji przy czym jesteśmy zwolennikami ich „lekkich” odmian, pozbawionych i tak często nie do końca zrozumiałych dla klienta aspektów technicznych – najważniejsza jest funkcjonalność i to ona powinna być w specyfikacji opisana możliwie dokładnie.

Pomożemy Ci zdefiniować procesy, które zachodzą w Twojej firmie tak aby możliwe było powstanie jego modelu najpierw w formie dokumentacji, a finalnie w formie działającego oprogramowania.  Będziemy Twoim partnerem i doradcą -  postaramy "zanurzyć" się w Twój biznes po to by lepiej go zrozumieć i w rezultacie stworzyć oprogramowanie, które przyniesie Ci konkretne korzyści. 

Wykonanie oprogramowania możesz oczywiście zlecić nam, ale posiadając dokumentację, etap produkcji/kodowania możesz również przekazać niezależnej firmie.

Gotowa specyfikacja to najistotniejszy element całego procesu produkcji oprogramowania. To dzięki niej programiści wiedzą jaki jest cel ich pracy i co mają robić. To jednak nie wszystko. Proces produkcji wymaga odpowiedniego zarządzania. Testy oprogramowania, dbanie o jakość,  zarządzanie wersjami, wdrożenia nowych wersji, zarządzanie konfiguracją środowiska testowego i produkcyjnego, pomoc w komunikacji między klientem i programistami to tylko niektóre czynności, o które musi zadbać manager projektu.

Jeśli zlecisz wykonanie oprogramowania na podstawie przygotowanej przez nas specyfikacji innej firmie, możemy dodatkowo zaproponować Ci wynajęcie osoby, która będzie odpowiedzialna za powyższe zadania.  Jeśli etap kodowania oprogramowania zostawisz w Neurino to zawsze będzie nad nim czuwała osoba o odpowiednich kompetencjach.

Rozliczenia:

  • W przypadku niewielkich, typowych projektów, których realizacje pozostawiasz w naszej firmie etap przygotowania  dokumentacji jest darmowy
  • W przypadku większych projektów, które będziesz realizować w naszej firmie opracowanie dokumentacji to koszt od 800 zł netto
  • W przypadku większych projektów, które chcesz zrealizować poza naszą firmą możemy przygotować dokumentację w cenie od 1600 zł netto
  • Bieżące zarządzanie projektem rozliczamy godzinowo

Więcej informacji uzyskasz podczas spotkania z nami.

Prześlij zapytanie ofertowe.  lub