Strony www

Projektowanie i tworzenie stron internetowych to coś, na czym znamy się naprawdę dobrze i co robimy od wielu lat. Co ważne - każda wykonywana przez nas witryna dostosowana jest do specyficznych, indywidualnych potrzeb klienta. Potrafimy zaprojektować, zrealizować, wdrożyć i utrzymać zarówno relatywnie małe strony www, jak i rozbudowane portale czy dostosowane do nietypowych wymagań aplikacje internetowe.

Możemy wykonać dla Ciebie między innymi:

 • niewielkie, firmowe strony www
 • serwisy korporacyjne lub produktowe oparte o systemy CMS
 • portale i wortale
 • sklepy internetowe

Co otrzymujesz zamawiając wykonanie strony www...

 • Bezpłatne wstępne konsultacje i kosztorys
 • Specyfikację funkcjonalną – wiesz dokładnie za co płacisz
 • Unikalny projekt graficzny z dowolną liczbą korekt
 • Witrynę  wykonaną w oparciu o nowoczesny system CMS
 • Hosting e-mail/www przez jeden rok gratis
 • 3 miesiące wsparcia technicznego z gwarantowanym czasem reakcji
 • Podłączenie narzędzi Google Webmasters Tools i statystyk Google Analytics 

Etapy realizacji witryny internetowej

 1. Brief/zapytanie klienta 
 2. Wstępna kalkulacja cenowa na podstawie briefu
 3. Doprecyzowanie funkcjonalność i architektury informacji

  Rezultatem pracy na tym etapie jest specyfikacja stanowiąca podstawę do przygotowania wyceny w formie formalnej oferty.  Wspólnie z klientem opracowujemy makiety przedstawiające  rozmieszczenie poszczególnych elementów interfejsu, sposób nawigacji oraz ustalamy jakie funkcjonalności witryna ma udostępniać użytkownikom.  Makiety są bazą do stworzenia projektu szaty graficznej witryny. 

  O ile w przypadku większości witryn firmowych etap ten pochłania niewiele czasu i jest on darmowy to w przypadku rozbudowanych serwisów czy portali opracowanie specyfikacji może wiązać się z dodatkowymi kosztami.
   
 4. Opracowanie projektu graficznego strony www

  Na podstawie makiet strony www, grafik projektuje szatę graficzną. Ten etap służy wyłącznie opracowaniu estetyki witryny. Wszelkie elementy strony, ich orientacyjne rozmieszczenie, sposób działania itd. powinny już zostać przemyślne na poprzednim etapie.

  Grafik przygotowuje zazwyczaj projekt strony głównej i przykładowej podstrony.  Klient do projektu może zgłosić dowolna liczbę uwag. 
   
 5. Realizacja witryny 

  Po zaakceptowaniu przez klienta szaty graficznej i specyfikacji do pracy przystępują programiści. Przygotowują oni szablony HTML/CSS, implementują funkcjonalności określone w specyfikacji i przeprowadzają testy. 
   
 6.  Wypełnienie witryny treścią

  W większości przypadków, zajmujemy się również wypełnieniem witryny treścią (tekst+ zdjęcia) w ustalonym zakresie (w przypadku stron www bez systemu CMS jest to konieczne).
   
 7. Publikacja witryny na serwerze testowym
 8. Akceptacja wersji testowej przez klienta
 9. Publikacja witryny na serwerze produkcyjnym
 10. Bieżąca obsługa i promocja witryny (opcjonalnie)   
Ciągła komunikacja z klientem – to fundament naszej pracy, niezależnie od skali projektu i na każdym jego etapie. Dzięki temu finalny efekt spełni 100% twoich oczekiwań

Terminy

Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach krótki termin realizacji jest priorytetem. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaangażować w projekt większa liczbę osób, dzięki czemu możemy skrócić czas realizacji. Niezbyt skomplikowaną stronę, opartą na systemie CMS wraz z projektem graficznym jesteśmy w stanie wykonać w czasie około 2-4 tygodni. 

Gwarancja 

Strony www, które wykonujemy objęte są dwunastomiesięczną gwarancją. Dodatkowo w okresie od 1 do 2 miesięcy od chwili zakończenia realizacji strony www, zapewniamy wsparcie techniczne z gwarantowanym, maksymalnie dwudniowym czasem reakcji. 

Stała obsługa

Dynamiczna i aktywna witryna, to w wielu przypadkach fundament komunikacji z Klientem. Zdając sobie sprawę jak istotne jest utrzymanie sprawności działania serwisu internetowego oraz szybka modyfikacja treści witryny oferujemy również obsługę posprzedażową. Każdy właściciel strony www wymagającej nadzoru i częstych modyfikacji, doceni korzystne rozliczenia miesięczne lub kwartalne za wykonywane prace. 

Hosting Gratis!

Dla nowych Klientów, którzy zdecydują się na realizację strony www z nasza firmą, oferujemy domenę oraz hosting na 1 rok gratis.  

Zdecydowanie więcej informacji uzyskasz podczas spotkania z nami.

Prześlij brief. Zamów wycenę! lub